Превземете ги сите рецепти од 30 дневниот смути предизвик

June 19th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Исхрана, Рецепти|

    Креиравме бесплатен документ кој ги содржи сите рецепти од 30 дневниот смути предизвик, подредени по дата на објавување. Се што треба да направите е да ги внесете вашето име и емаил адреса и

30 Дневен смути предизвик – Ден 30

June 10th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

Ви благодариме за поддршката во овие 30 дена, стигнавме до крајот. Очекувајте наскоро краток водич од сите 30 рецепти. Ден 30 Зелено смути со спанаќ и грозје За крај, се одлучивме за зелена варијанта на

30 Дневен смути предизвик – Ден 29

June 9th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

Смути предизвикот е при крај, ни останува само уште 1 ден. Ден 29 Освежувачко смути со лубеница За денес одбравме освежувачка варијанта на смути со лубеница. Лубеницата во себе содржи ликопен кој можете да го најдете

30 Дневен смути предизвик – Ден 28

June 8th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 28 Омбре смути За денес енергетско омбре смути во три бои кое ќе ве наполни енергија. Колку повеќе

30 Дневен смути предизвик – Ден 27

June 7th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 27 Смути со аронија, портокал и цвекло За денес смути полно со антиоксиданси, железо и витамин Ц. Со вклучување на

30 Дневен смути предизвик – Ден 26

June 6th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 26 Смути со кајсија и морков За денес одбравме варијанта на смути која е полна со бета-каротен и

30 Дневен смути предизвик – Ден 25

June 5th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 25 Едноставно смути со авокадо Овој напиток е исклучително вкусен, како за деца, така и за возрасни. Авокадото

30 Дневен смути предизвик – Ден 24

June 4th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Предизвици|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 24 Смути летен коктел Ова смути е одлично за освежување во жешките летните денови. Малините се полни со

30 Дневен смути предизвик – Ден 23

June 3rd, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Предизвици|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 23 Смути за подобра дигестија Ова смути е одлично за појадок. Полно е со минерали и нерастворливи растителни

30 Дневен смути предизвик – Ден 22

June 2nd, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Предизвици|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 22 Смути утринско освежување Денешното смути ќе ве освежи и наполни со витамини уште рано наутро. Одлична замена е за утринското

30 Дневен смути предизвик – Ден 21

June 1st, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Предизвици|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 21 Зелено смути со магданос Свежиот магданос најчесто го среќаваме како зачин или додаток на разни салати и

30 дневен смути предизвик – Ден 20

May 31st, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 20 Ресана смути Овој вкус сигурно ќе ви се допадне - ресана смути. Но, ова е здрава варијанта

30 дневен смути предизвик – Ден 19

May 30th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 19 Богато смути За денес енергетска бомба која вистински ќе ви замени оброк. Ова богато смути ќе ве држи

30 дневен смути предизвик – Ден 18

May 29th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 18 Смути со бобинки За денес се одлучивме за црвено-розева варијанта на смути. Кој може да им одолее на

30 дневен смути предизвик – Ден 17

May 28th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 17 Минт смути Денешното смути е повторно зелено, тоа значи дека е нискокалорично и одлично за детоксикација. Можете

30 дневен смути предизвик – Ден 16

May 27th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 16 Смути со диња Сезоната е дињите само што не почнала, но дали знаете зошто ова овошје е

30 дневен смути предизвик – Ден 15

May 26th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 15 Шарено смути Оброк во чаша е секогаш добра идеја. Сигурни сме дека со рецептот во продолжение ќе

30 дневен смути предизвик – Ден 14

May 25th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 14 Смути со хлорела За денес одбравме повторно смути за детоксикација. Главна сосотјка на денешното смути е хлорелата

30 дневен смути предизвик – Ден 13

May 24th, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик, Предизвици|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 13 Чоколадно смути Ретко кој би одбил чоколадо. За оние на кои навистина им е тешко да одбијат

30 дневен смути предизвик – Ден 12

May 23rd, 2016|Категории: 30 дневен смути предизвик|

30 дневен смути предизвик. Приклучете ни се! Секој ден ве инспирираме со интересна рецепта за подготвување смути. Ден 12 Смути со ананас и мака За денес се одлучивме за смути со ананас, банана и мака. За ананасот