Здрав чизкејк со џем од јагоди

Дали има некој кој би одолеал на овој богат и кремаст вкус? Сигурно не…Да не ви должиме многу еве го рецептот подолу.

Потребни состојки:

за кора:

за фил:

За начинот на подготовка погледнете го нашето видео во прилог.

Добар апетит!

Драгана Младеновска

Магистер по фармација, Аеробик и Пилатес инструктор. Зависник од здрава исхрана и експериментирање во кујната.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *