Утрински напиток за слабеење и исфрлање на токсините

Одличен напиток за утринско будење на дигестивниот тракт, за исфрлање на токсините и за слабеење.

Нутритивни вредности: 70 калории, 19.1 g јаглехидрати, 0 g масти и 0.1 g протеини.

Функционалност: посно, vege, diet, GMOfree.

Потребни состојки:

Начин на подготовка:

Погледнете го нашето видео.

Драгана Младеновска

Магистер по фармација, Аеробик и Пилатес инструктор. Зависник од здрава исхрана и експериментирање во кујната.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *