Превземете ги сите рецепти од 30 дневниот смути предизвик

Споделете со пријателите

 

cover_smuti_predizvik

 

Креиравме бесплатен документ кој ги содржи сите рецепти од 30 дневниот смути предизвик, подредени по дата на објавување.

Се што треба да направите е да ги внесете вашето име и емаил адреса и потоа линк до документот ќе стаса на вашата емаил адреса.

 


Дарко Колев

Долгогодишен спортист , маратонец, зависник од теретана и активен животен стил.

1 Comment

  1. Recepti za smoothie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *